Przedszkole 25 w Chorzowie, Najlepsze przedszkole Chorzów

zajęcia dodatkowe - przedszkole Chorzów

WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA NR 25
W CHORZOWIE :)
"Wszystkiego co naprawdę powinienem wiedzieć,
nauczyłem się w przedszkolu -
o tym jak żyć, co robić, jak postępować,
współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć,
marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat"
Robert Fulghum

REKRUTACJA 2017/2018
(kliknij)

Kilka słów o naszym przedszkolu

Przedszkole Nr 25 w Chorzowie to placówka czterooddziałowa. Mieści się w wolnostającym budynku. Do przedszkola uczęszczają dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Placówka czynna jest od godz. 6.30 do 16.30.

Sale zabaw są słoneczne, funkcjonalne i wyposażone w kolorowe i estetyczne mebelki. W holu i szatni umieszczone są tablice z informacjami dla rodziców oraz tablice, na których eksponowane są prace plastyczne dzieci.

Budynek przedszkola otacza duży ogród pełen drzew i krzewów. Znajduje się tu równocześnie bezpieczny sprzęt ogrodowy, na którym dzieci uwielbiają spędzać wolny czas. Dla miłośników piaskowych budowli jest ogromna piaskownica.
Walorami naszego przedszkola są:

* bardzo dobrze wykształcona kadra pedagogiczna,
*wspólpraca z Poradnią Pedagogiczną - Psychologiczną,
*organizacja uroczystości rodzinnych i okolicznościowych,
*udział dzieci w przedstawieniach teatralnych,
*uczestnictwo dzieci w spotkaniach z ciekawymi ludźmi,
*możliwość nauki języka angielskiego,
*uczestnictwo w zajęciach gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej,
*nauka religii,
*możliwość nauki tańca,
*udział dzieci w zajęciach rytmiki,
*udział dzieci w konkursach wewnątrzprzedszkolnych i organizowanych przez inne placówki,
*duże efekty pracy w przygotowaniu dzieci 6-letnich do rozpoczęcia nauki w szkole,
*miła i przyjazna atmosfera.
Pragniemy, aby nasze kompetencje, przyjęty system wartości i zaangażowanie pracowników przedszkola przyczyniły się do rozwoju osobowości dziecka i pozwoliły mu radośnie przeżyć niepowtarzalny okres dzieciństwa.