Świąteczne uroczystości w przedszkolu.

Uroczyste spotkania opłatkowe naszych przedszkolaków odbęda się w tym roku w swoich grupach we wtorek 22 grudnia w godzinach dopołudniowych.

Bardzo prosimy, aby dzieci w tym dniu przyszły do przedszkola odświętnie, elegancko ubrane.

Będziemy wymieniać się opowieściami o gwiazdkowych zwyczajach w naszych domach, rozwiązywać świąteczne zadania, układać świąteczne życzenia, wspólnie kolędować i łamać się opłatkiem,

a w południe zasiądziemy wokół udekorowanego stołu do wigilijnego obiadu z barszczem, smażonym dorszem (karp ze względu na ości „spłynął” z jadłospisu dla dzieci), ziemniaczkami, zasmażaną kapustą i kompotem z suszonych owoców,

natomiast do domów , dla naszych rodzin zabierzemy zrobione na zajęciach plastycznych świąteczne upominki/ozdoby.

Nasze przedszkolaki ze wszystkich grup serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżywania radosnej atmosfery !!!