Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Ministerstwo Edukacji i Nauki:

„Przed nami Narodowe Święto Niepodległości. Zachęcamy całe środowisko oświatowe do radosnego świętowania i wspólnego odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” w ramach corocznej akcji „Szkoła do hymnu” w piątek, 10 listopada o symbolicznej godzinie 11:11.  

Zachęcamy również do publikowania relacji ze wspólnego śpiewania hymnu na stronach internetowych placówek oraz udostępniania zdjęć i filmów w mediach społecznościowych z oznaczeniem #SzkołaDoHymnu.

Każdego roku inicjatywa łączy miliony polskich uczniów i kilkaset tysięcy nauczycieli, którzy wspólnie chcą przeżywać narodowe święto, pielęgnując tym samym pamięć o narodowych tradycjach i wspólnych wartościach.  

Zachęcamy do udziału! „

W związku z powyższym zaproszeniem informujemy, że tradycyjnie już w naszym przedszkolu włączamy się do tej akcji.

Bardzo prosimy rodziców, aby w piątek 10 listopada ubrać swoje dzieciaki do przedszkola w strój biało- czerwony lub galowy (czyli góra biała- dół czarny lub granatowy) – serdecznie dziękujemy !