Wizyta Mikołaja w przedszkolu.

6 grudnia od samego rana czekaliśmy na Mikołaja.  Zebraliśmy się w największej sali na piętrze, a żeby czas nam się nie dłużył … wystąpiły dla nas …  NASZE PANIE !

Najpierw pięknie zagrały piosenkę o oczekiwanym gościu – wszystkie na dzwonkach chromatycznych (czyli tzw. cymbałkach) oraz innych instrumentach, takich perkusyjnych na jakich gramy i my, dzieciaki-przedszkolaki. Potem zatańczyły szybki radosny skoczny taniec, a jakże – też o Mikołaju. A na koniec wciągnęły nas do tanecznej zabawy naśladowczej w parach – było wesoło i bardzo głośno, ale i tak usłyszeliśmy TEN DZWONECZEK !!!

Przybył Mikołaj we własnej osobie !  Rozsiadł się wygodnie na przygotowanym fotelu wśród kolorowej dekoracji i serdecznie z nami porozmawiał. My zaś – kolejno każda grupa – zaśpiewaliśmy dla niego 4 różne piosenki: ucieszył się i powiedział, że jesteśmy bardzo zdolni.

Potem kolejno przychodził do naszych sal  i wręczał każdemu prezent ! – Dziękujemy Ci Mikołaju i zapraszamy za rok znowu !!! (A żeby o tym nie zapomniał ustawiliśmy się do zdjęć grupowych – jak już będą wydrukowane, to je do Niego wyślemy !)